Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Audi A8L

To przeogromne Audi trafiło do naszego studia w celu zabezpieczenia lakieru najlepszym co tylko mamy w swym arsenale. Wybór padł na kompozyt ceramiczny Crystal Serum od Gtechniq'a. Oczywiście nie obyło się bez wcześniejszej korekty lakieru jako że Audi ma już na swym liczniku parę tysięcy. Przy okazji, właściciel zażyczył sobie także usunięcia oznaczenia A8L z tylnej klapy, co naturalnie nie stanowiło dla nas żadnego problemu. Podczas prac nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o przeluksusowym wnętrzu, które zostało przez nas poddane równie luksusowej pielęgnacji, aby wyglądało równie okazale jak lakier po wszystkich tych zabiegach. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, a podziękowania złożone nam przez klienta parę dni po odbiorze pojazdu cieszą i dają energię do dalszych prac!

Ferrari F430

Kolejny, ciekawy pacjent w naszym salonie motoryzacyjnej piękności. Ferrari, oczywiście w kolorze czerwonym, odwiedziło nasze studio w celu przeprowadzenia pełnego pakietu usług Auto Detailing Premium zwieńczonego powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. O takich autach możnaby pisać wiele, ale wydaje nam się, że zdjęcia mówią wszystko...

BMW X5 F15

Ten stosunkowo młody egzemplarz największego suv'a z palety BMW trafił do nas w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard. Po stanie lakieru można było stwierdzić, że ten egzemplarz ma za sobą krótką aczkolwiek bardzo intensywną eksploatację. Jednoetapowa korekta pomogła nam wydobyć z niego ogromną głębię i duże pokłady połysku :) . Teraz X5 prezentuje się jakby dopiero co wyjechało z salonu. Pranie tapicerki wewnątrz i czyszczenie skór dopełniło jedynie całości.

Audi S8 D4

Ta niesamowicie szybka limuzyna z Ingolstadt, wpadła do naszego studia na równie szybkie przygotowanie do sprzedaży. Czasu może i zbyt wiele nie było ale udało nam się doczyścić co nieco i wydobyć odrobinę blasku z tego czarnego niczym smoła lakieru.

Porsche Panamera GTS

Ten wyjątkowy samochód, przeszedł w naszym studio krótki ale ultraekskluzywny proces detailingu. Ze względu na swój młody wiek, lakier nie wymagał przeprowadzenia korekty lakieru, więc po dokładnym myciu i przeprowadzeniu pełnej dekontaminacji, przygotowaliśmy lakier do nałożenia wosku, maszynowo aplikowanym cleaner'em - Swissvax Cleaner Fluid, a następnie zabezpieczyliśmy go równie wyjątkowym jak samochód woskiem - Swissvax Shield. Felgi również zabezpieczone zostały dedykowanym do tego celu woskiem, co pozwoliło wydobyć niesamowitą głębię z ich czrnego, błyszczącego lakieru. We wnętrzu wyczyściliśmy wszysto, ze skórzaną tapicerką włącznie (w tym pomógł nam DetailKing Leather Cleaner), a następnie na karbonowe detale, których w tym aucie nie brakowało, zaaplikowliśmy ręcznie dedykowany do takich elementów wosk Zymol Detail. Skórzaną tapicerkę naturalnie zabezpieczyliśmy DetailKing Leather Protector'em. Teraz Panamera wygląda jak na Porsche przystało.

Toyota GT-86

Ta dość oryginalna Toyota, w jeszcze bardziej oryginalnym kolorze, trafiła do naszego studia, w celu między innym zabezpieczenia dość świeżego lakieru.
Mimo iż lakier na tym pojeździe był dość świeży, przed zabezpieczeniem wymagał on delikatnej korekty.
Po doprowadzeniu lakieru do perfekcji, zabezpieczyliśmy go powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Poza tym, wypielęgnowaliśmy także wnętrze, oraz dokonaliśmy smart naprawy skórzanej tapicerki, a także zaaplikowaliśmy powłokę hydrofobową na szybę przednią.

Opel Astra IV GTC

Jednoetapowa korekta lakieru + zabezpieczenie lakieru najwyższej klasy woskiem.

Renault Laguna Coupe

Renault o chyba najzgrabniejszych liniach z całej gamy modelowej tego francuskiego producenta, wpadło do naszego studia celem poddania się pakietowi usług Auto Detailing Standard. Już jednoetapowa korekta lakieru wystarczyła by wydobyć niesamowite ziarno i głębię z koloru, który teraz sprawia, że naprawdę da się na nim zawiesić oko. Dla jeszcze lepszego efektu ale też dla jego zabezpieczenia zaaplikowaliśmy na niego wysokiej klasy wosk naturalny. Wewnątrz poza standardową pielęgnacją, czyli odkurzaniem, czyszczeniem i zabezpieczeniem elementów plastikowych zajęliśmy się także wykładzinami, dywanikami i podsufitką - które to zostały wyprane - oraz skórzaną tapicerką, która po wyczyszczeniu i zabezpieczeniu wygląda niemal jak nowa. Dodatkowo, na życzenie klienta wypolerowaliśmy także ekran komputera pokładowego, który był już dość zniszczony oraz wyczyściliśmy komorę silnika.

Audi S3 8P

Bardzo szybka (jeszcze szybsza niż fabryczna) eS trójka trafiła do nas w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard z drobnymi dodatkami jak np. regeneracja skórzanej tapicerki, czy drobne zaprawki. Po wszystkich tych zabiegach, z jednoetapową korektą, zabezpieczeniem woskiem Swissvax, czyszczeniem wnętrza i praniem tapicerki włącznie, samochód prezentuje się teraz tak jak jeździ - świetnie!

BMW 3 E30 Coupe

Klasyka gatunku w niemieckim wydaniu. To pięknie utrzymane BMW z pierwszych lat produkcji, trafiło do naszego studia przede wszystkim w celu odświeżenia lakieru i zabezpieczenia go powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Przy okazji, zabezpieczyliśmy także nielakierowane tworzywa sztuczne, powłoką kwarcową, Gyeon Trim oraz felgi dedykowanym do nich sealantem. W tzw. międzyczasie, dopieściliśmy także komorę silnika, w której drzemie potężne serce tego klasyka, co z zewnątrz sugerować mogą jedynie dwie, zgrabne końcówki układu wydechowego, które także przepolerowaliśmy .

Pierwsza  « Poprzednia 2 3 4 5 6 Następna »  Ostatnia