Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Lamborghini Gallardo LP 560-4

Białe Gallardo przeszło w naszym studio pełny proces detailingu, od dokładnego czyszczenia, poprzez wieloetapowy proces korekty lakieru systemem Big Foot, a skończywszy na powłokach zabezpieczających lakier, felgi oraz tworzywa sztuczne, marki Gtechniq Polska.

Alfa Romeo MiTo

Ta mała Alfa miała przyjechać do nas zaledwie na dwa dni w celu wyprania tapicerki i jednoetapowego odświeżenia lakieru wraz zabezpieczeniem. Szybko jednak z dwóch dni zrobiło się dni pięć, a zakres naszych prac poszerzył się o czyszczenie komory silnika, demontaż kół w celu dokładnego ich wyczyszczenia i zabezpieczenia a także wyczyszczenia i zabezpieczenia nadkoli. Odświeżenie lakieru również z jednoetapowej korekty rozrosło się do dwóch etapów, ponieważ lakier Nero Etna okazał się być tak piękny, a zarazem tak zniszczony, że nie mogliśmy pozwolić sobie na niewydobycie pełni jego potencjału. Całości dzieła dopełniło zabezpieczenie w postaci najwyższej klasy wosku naturalnego Zymol Carbon (który pomogli nam wybrać nasi facebook'owi fani) położonego na lakier przygotowany dodatkowo dedykowanym dla niego cleaner'em Zymol HD-Cleanse. Nam to autko bardzo przypadło do gustu, mamy nadzieję że Wam po naszej relacji z prac również.

Audi A6 C7 Avant

Nowiutkie Audi przyjechało do nas prosto z salonu w celu zabezpieczenia lakieru powłoką ceramiczną. Po umyciu i przeprowadzeniu pełnej dekontaminacji (tak, nowe samochody też tego wymagają) na lakier zaaplikowaliśmy trwałą powłokę zabezpieczającą Gyeon MOHS+, na lampy, grill i pozostałe zewnętrzne tworzywa sztuczne - Gyeon TRIM, natomiast przednia szyba otrzymała warstwę powłoki hydrofobowej Gyeon VIEW.

Ferrari F430

Oto przedstawiamy Wam relację z naszych prac nad kolejnym nietuzinkowym wozem. To Ferrari nie ma łatwego życia - tory wyścigowe, wystawy, imprezy motoryzacyjne. Było więc co robić. Zajęliśmy się nim kompleksowo - od dokładnego czyszczenia, poprzez renowację (m.in. korektę lakieru) po trwałe zabezpieczenie czego tylko się da, z ceramiczną powłoką ochronną lakieru włącznie. Po paru dniach w naszym studio Ferrari wyjechało znowu lśniące i gotowe dalej stawiać czoła wielu trudnym wyzwaniom.

Mercedes-Benz S65 AMG W221 V12 BiTurbo

Biała, supermocna "eSka" odwiedziła nas na niemalże pełny pakiet pielęgnacji zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przeszła ona w naszym studio pełny proces oczyszczania karoserii, kół, nadkoli, wnęk oraz wszelkich detali. Następnie jej piękny perłowy lakier poddaliśmy korekcie aby prezentował się tak perfekcyjnie jak to tylko możliwe, a całość prac zwieńczyliśmy naszym najlepszym i najtrwalszym zabezpieczeniem pod postacią Gyeon MOHS+. Felgi oczywiście także zostały przez nas zabezpieczone. Wnętrze natomiast dokładnie wyczyściliśmy, wypraliśmy wykładziny i welurowe dywaniki, a skórzaną tapicerkę oczyściliśmy i odpowiednio zabezpieczyliśmy. Teraz samochód prezentuje się tak jak przystało na topową wersję eS klasy.

ABARTH 500 esseesse

Mały Abarth odwiedził nas ponownie po około półtorej roku od ostatniej wizyty. Tym razem zdecydowanie mocniejszy. Naszym celem było odświeżenie lakieru i zabezpieczenie go topową powłoką marki Gyeon - MOHS+. Na zewnętrzne tworzywa sztuczne trafiła powłoka Gyeon Trim. Przy okazji zajęliśmy się także wnętrzem, które wypraliśmy. Na samochód trafiły także nowe koła, które oczywiście również odpowiednio zabezpieczyliśmy. Teraz mały "killer" prezentuje się naprawdę niesamowicie!

Mazda 6

Szóstka przyjechała do nas niemalże prosto z salonu w celu zabezpieczenia jej zestawem powłok Gyeon, by jak najdłużej wyglądała jak nowa.
Gyeon Q2 MOHS+ - lakier
Gyeon Q2 RIM - felgi
Gyeon Q2 TRIM - plastiki zewnętrzne i światła
Gyeon Q2 VIEW - szyby
Gyeon Q2 TIRE - opony

BMW X6

Zakres naszych prac nad białym X6 obejmował m. in.: dokładne mycie i pełną dekontaminację, jednoetapową korektę lakieru, zabezpieczenie felg, zabezpieczenie lakieru wysokiej jakości woskiem naturalnym, czyszczenie wnętrza, czyszczenie i odżywienie skórzanej tapicerki.

BMW 3 E90

Czarna Trójka przyjechała do naszego studia w celu przeprowadzenia korekty bardzo wymagającego lakieru oraz jego zabezpieczenia powłoką Gyeon MOHS+. Koła nie były zdejmowane, ponieważ nowozakupione felgi właściciel przywiózł do nas parę tygodni temu w celu zabezpieczenia powłoką Gyeon Q2 Rim. Przy okazji korekty lakieru wykonaliśmy kilka zaprawek na odpryskach, rzucających się w oczy przy tym kolorze. Wypolerowaliśmy także reflektory, zabezpieczając je następnie powłoką Gyeon Q2 Trim, podobnie jak lampy tylne i pozostałe nielakierowane plastiki zewnętrzne. Po zakończeniu prac, dziś rano auto wróciło do (mamy nadzieję) zadowolonego z efektów właściciela.

Jaguar XK8

Przywracamy blask brytyjskiemu kabrio. Jaguar trafił do nas przede wszystkim w celu odświeżenia lakieru poprzez przeprowadzenie procesu jednoetapowej korekty lakieru. Przy okazji odświeżyliśmy także wszystkie chromowane detale i zabezpieczyliśmy lakier idealnym na warunki letnie, naturalnym woskiem z Carnaubą.

Pierwsza  « Poprzednia 4 5 6 7 8 Następna »  Ostatnia