Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Ferrari F430

Trafiło ono do nas w celu przeprowadzenia na nim pakietu usług Auto Detailing Premium, czyli wszystko, od kompleksowego czyszczenia i zabezpieczenia nadkoli i kół (także wewnątrz), przez pełną korektę lakieru, czyszczenie wnętrza i komory silnika, aż po zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową.

Skoda Octavia II

Ta Octavia przyjechała do nas w celu przeprowadzenia przede wszystkim pełnej korekty lakieru, dokładnego czyszczenia karoserii oraz sprzątania wnętrza. Po umyciu, przeprowadziliśmy pełną dekontaminację lakieru wraz z glinkowaniem, mającą na celu usunięcie wszelkich zabrudzeń silnie przylegających do lakieru, jak smoła, resztki owadów, soki z drzew, etc. Kolejnym procesem była pełna, kilkuetapowa korekta, która pozbawiła lakier licznych zarysowań i zmatowień, wydobywając z niego głębię i blask oraz ukazując wielobarwne drobinki metalliku. Dla jeszcze lepszego efektu, lakier zabezpieczyliśmy woskiem naturalnym.

Audi R8

Ten wyjątkowy samochód przeszedł w naszym studio proces pełnego detailingu, w skład którego wchodziło m.in.: dokładne oczyszczenie karoserii, wieloetapowa korekta lakieru, zabezpieczenie lakieru powłoką kwarcową, czyszczenie oraz odżywienie i zabezpieczenie nadkoli, czyszczenie oraz zabezpieczenie felg (także wewnątrz), czyszczenie silnika, sprzątanie wnętrza, czyszczenie oraz zabezpieczenie tapicerki skórzanej.

Ford Mustang GT Cabrio

Prezentujemy zdjęcia z procesu przygotowania naszego show-car'a - Forda Mustanga GT. Aby jak najlepiej zaprezentować nasze możliwości, samochód został zrobiony jedynie w połowie. Daje to obraz tego jak samochód może wyglądać po naszych pracach w porównaniu do samochodu nie wypielęgnowanego. Lakier na prawej stronie samochodu został poddany trzy etapowej korekcie, po wcześniejszym oczyszczeniu, a na koniec otrzymał dwu warstwową powłokę zabezpieczającą DetailKing. Felgi oraz nadkola z prawej strony zostały gruntownie oczyszczone i zabezpieczone, a ranty felg wypolerowane. Również winylowy dach został w połowie oczyszczony i zabezpieczony, podobnie jak skórzana tapicerka i plastikowe elementy wnętrza.

Lamborghini Gallardo

Ten oto super samochód, przyjechał do nas na pełny detailing wraz z zabezpieczeniem lakieru powłoką kwarcową. Niestety, jak się okazało czas na realizację tego projektu mieliśmy bardzo ograniczony, więc musieliśmy pracować na maxymalnych obrotach, aby wszystko wykonać tak jak byśmy chcieli tego my oraz właściciel auta. Na szczęście lakier był w na tyle dobrym stanie, że wystarczyła zaledwie jednoetapowa korekta, aby znów wyglądał idealnie. Mimo ograniczonego czasu, nie zabrakło demontażu kół w celu dokładnego ich doczyszczenia oraz zabezpieczenia z obu stron, a także wyczyszczenia i odżywienia plastikowych nadkoli. Efekt końcowy wart był wzmożonych wysiłków.

Audi S3

Audi S3 przyjechało do nas na usługę pełnego detailingu wewnątrz oraz na zewnątrz, z pominięciem jedynie dokładnego czyszczenia i zabezpieczenia felg, ponieważ te na dniach zostaną wymienione na 19". Samochód z zewnątrz po bardzo dokładnym oczyszczeniu karoserii przeszedł proces 3-etapowej korekty lakieru, dzięki której odzyskał on głęboką czerń i lustrzane odbicie, a po wszystkim został zabezpieczony bardzo trwałą, polimerową powłoką zabezpieczającą Lacroe. Wnętrze zostało dokładnie wysprzątane, wykładziny oraz podsufitka - wyprane, skóry - wyczyszczone i zabezpieczone, plastiki - wyczyszczone, odżywione i zabezpieczone.

Abarth 500 esseesse

To unikatowe małe autko jakim jest Abarth 500 w wersji esseesse trafiło do nas w celu przeprowadzenia pakietu usług Premium Auto Detailing. Cała karoseria została gruntownie oczyszczona oraz zabezpieczona. Lakier poddaliśmy wieloetapowej korekcie, w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości, a następnie zabezpieczyliśmy bardzo trwałą, polimerową powłoką ochronną. Koła zdjęliśmy by dokładnie oczyścić oraz zabezpieczyć je od wewnątrz oraz to samo zrobić z nadkolami. Wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone, welurowe dywaniki wyprane a plastiki odżywione i zabezpieczone specjalnym dressingiem.

Pierwsza  « Poprzednia 7 8 9