Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Lamborghini Gallardo

Ten oto super samochód, przyjechał do nas na pełny detailing wraz z zabezpieczeniem lakieru powłoką kwarcową. Niestety, jak się okazało czas na realizację tego projektu mieliśmy bardzo ograniczony, więc musieliśmy pracować na maxymalnych obrotach, aby wszystko wykonać tak jak byśmy chcieli tego my oraz właściciel auta. Na szczęście lakier był w na tyle dobrym stanie, że wystarczyła zaledwie jednoetapowa korekta, aby znów wyglądał idealnie. Mimo ograniczonego czasu, nie zabrakło demontażu kół w celu dokładnego ich doczyszczenia oraz zabezpieczenia z obu stron, a także wyczyszczenia i odżywienia plastikowych nadkoli. Efekt końcowy wart był wzmożonych wysiłków.

Audi S3

Audi S3 przyjechało do nas na usługę pełnego detailingu wewnątrz oraz na zewnątrz, z pominięciem jedynie dokładnego czyszczenia i zabezpieczenia felg, ponieważ te na dniach zostaną wymienione na 19". Samochód z zewnątrz po bardzo dokładnym oczyszczeniu karoserii przeszedł proces 3-etapowej korekty lakieru, dzięki której odzyskał on głęboką czerń i lustrzane odbicie, a po wszystkim został zabezpieczony bardzo trwałą, polimerową powłoką zabezpieczającą Lacroe. Wnętrze zostało dokładnie wysprzątane, wykładziny oraz podsufitka - wyprane, skóry - wyczyszczone i zabezpieczone, plastiki - wyczyszczone, odżywione i zabezpieczone.

Abarth 500 esseesse

To unikatowe małe autko jakim jest Abarth 500 w wersji esseesse trafiło do nas w celu przeprowadzenia pakietu usług Premium Auto Detailing. Cała karoseria została gruntownie oczyszczona oraz zabezpieczona. Lakier poddaliśmy wieloetapowej korekcie, w celu usunięcia wszelkich niedoskonałości, a następnie zabezpieczyliśmy bardzo trwałą, polimerową powłoką ochronną. Koła zdjęliśmy by dokładnie oczyścić oraz zabezpieczyć je od wewnątrz oraz to samo zrobić z nadkolami. Wnętrze zostało dokładnie wyczyszczone, welurowe dywaniki wyprane a plastiki odżywione i zabezpieczone specjalnym dressingiem.

Pierwsza  « Poprzednia 7 8 9