Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Nissan Skyline R34

Ten bardzo ciekawy i unikatowy samochód, przyjechał do nas aż zza naszej zachodzniej granicy, aby poddać się pakietowi zabiegów detailingowych w naszym studio. Zrobiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz wyglądał najlepiej jak to tylko możliwe. Lakier poddaliśmy korekcie, po czym zabezpieczyliśmy go powłoką kwarcową Gyeon Prime, aby długo wyglądał należycie. We wnętrzu wyczyściliśmy i odżywiliśmy wszelkie plastikowe elementy, a tapicerkę poddaliśmy praniu parowemu. Poza tym wypielęgnowaliśmy wszelkie możliwe detale od czyszczenia komory silnika, po polerowanie potężnej końcówki układu wydechowego.

Mazda RX-8

Sportowa Mazda RX-8 w krwistoczerwonym, perłowym kolorze, trafiła do nas na pełną korektę lakieru z zabezpieczeniem najwyższej klasy woskiem oraz pełną pielęgnację wnętrza wraz z renowacją kilku elementów skórzanej tapicerki. Przy okazji zajęliśmy się także reflektorami, które również wymagały polerowania, po czym zabezpieczyliśmy je powłoką kwarcową dedykowaną do tworzyw sztucznych. Tą samą powłoką zabezpieczyliśmy także tylny dyfuzor i nielakierowaną część zderzaka przedniego, które znacząco dzięki temu odżyły. Jako wisienka na torcie, finalnie na lakierze wylądował wosk Swissvax Shield, dzięki któremu ten piękny lakier zyskał jeszcze bardziej niesamowity wygląd.

Honda Civic VII

Tak zwane UFO, czyli ósma generacja Hondy Civic, trafiło do nas świeżo po zmianie właściciela. Mimo iż większość osób stwierdziłaby, że samochód ten był w idealnym stanie, to dla jego nowego właściciela to było za mało. Z racji bardzo delikatnego lakieru, w dodatku w kolorze, na którym widać każdy defekt, naszym zadaniem było przeprowadzenie pełnej korekty i jak najlepsze jego zabezpieczenie. Po konsultacji z właścicielem, wybór padł na klasyczne połączenie powłok Gtechniq C1 oraz EXOv2. Pozostałe elementy również zabezpieczyliśmy wszystkim co najlepsze w palecie produktów Gtechniq. Na szyby, po uprzednim wypolerowaniu G4, jako zabezpieczenie trafiła powłoka G5, na zewnętrzne, nielakierowane tworzywa sztuczne C4, opony - T1, na plastiki wewnętrzne C6, a na dywaniki po uprzednim ich wypraniu - I1. Jedynie felgi zabezpieczyliśmy powłoką innego producenta, mianowicie Gyeon CanCoat.

Mazda CX-7

Mazda w "uwielbianym" przez detailerów kolorze trafiła do naszego studia w celu przeprowadzeniu pełnego pakietu usług detailingowych z najwyższej półki. Zrobiliśmy przy tym aucie wszystko co tylko się dało aby przywrócić mu perfekcyjny wygląd i zabezpieczyć taki stan na jak najdłuższy czas. Począwszy od pełnej korekty najtrudniejszego w obróbce lakieru (japoński czarny uni), poprzez czyszczenie i zabezpieczenie wnętrza wraz ze smart naprawą skórzanej tapicerki, aż po zabezpieczenie najtrwalszymi powłokami kwarcowymi i ceramicznymi lakieru (GYEON MOHS+), felg (GYEON RIM), tworzyw sztucznych, nielakierowanych (GYEON TRIM) i wszystkich szyb (GYEON VIEW). Felgi z racji dość zmęczonego lakieru również poddaliśmy korekcie. Nie było łatwo, ale po pozytywnej reakcji właściciela wnosimy, że było warto ;)

Opel Insignia

Insignia trafiła do nas z lakierem w stanie niemalże tragicznym jak na tak świeży samochód - cała masa drobnych rys i zmatowień, będących efektem częstych wizyt na myjniach automatycznych, liczne głębokie zarysowania, ubytki lakieru, obicia od drzwi innych samochodów - to wszystko z czym mieliśmy uporać się podczas pełnej - trzyetapowej korekty lakieru. Nie obyło się także bez drobnych zaprawek lakierniczych. Po doprowadzeniu karoserii do ładu, lakier zabezpieczyliśmy najwyższej klasy woskiem naturalnym z PTFE - Swissvax Shield, który powinien bez problemu poradzić sobie z trudami nadchodzących, zimowych warunków.

Mazda 6

Zabezpieczenie prawie nowej Mazdy zestawem powłok kwarcowych i ceramicznych Gyeon. Od topowej powłoki ceramicznej zabezpieczającej lakier Gyeon MOHS+, przez powłokę zabezpieczającą felgi - RIM, tworzywa nielakierowane - TRIM i szyby - VIEW. Ponieważ jednak samochód nie był całkiem nowy, wymagał od nas nieco większej uwagi przy jego przygotowaniach, aby wyglądał jeszcze lepiej niż po wyjeździe z salonu.

Mercedes-Benz E class W211

Relacja z prac nad odświeżeniem dość "zmęczonej" E klasy. Samochód ten ponoć całe życie zażywał kąpieli jedynie na myjniach automatycznych (niech będzie to przestrogą dla innych). Lakier był tak zmatowiony od drobnych zarysowań, że gdyby nie przebłyski połysku w miejscach gdzie "szczoty" nie dotarły, możnaby stwierdzić iż jest to lakier fabrycznie matowy. Z zewnątrz mieliśmy jedynie przeprowadzić jednoetapową korektę, jednak i tym razem nie mogliśmy się powstrzymać i poświęciliśmy "gwieździe" nieco więcej czasu, ponieważ efekty były naprawdę zdumiewające. Po przywróceniu blasku, lakier zabezpieczyliśmy powłoką GYEON quartz CanCoat, która dołożyła jeszcze swoje trzy grosze do świetnego efektu końcowego. Wewnątrz wypraliśmy całą tapicerkę oraz wyczyściliśmy i zabezpieczyliśmy dedykowanymi produktami DetailKing, skórę i plastiki.

Volkswagen Golf VII

Przedstawiamy Wam dziś relację z prac i efekty końcowe zabezpieczenia całkiem świeżego Golfa powłoką ceramiczną. Samochód bardzo zadbany, jednak nie obyło się bez drobnych niedoskonałości, jak parę ubytków lakieru, porysowane, delikatne słupki i lampy, czy zmatowienia lakieru - które oczywiście poprawiliśmy przed aplikacją zabezpieczenia. Poza aplikacją powłoki GYEON quartz Q2 MOHS+ na lakier, zabezpieczyliśmy także z obu stron felgi powłoką GYEON Q2 RIM i tworzywa sztuczne takie jak lampy, słupki, grill, etc. powłoką GYEON Q2 TRIM. Na szyby natomiast trafiła powłoka hydrofobowa GYEON Q2 VIEW. Tak zabezpieczony samochód będzie jeszcze długo cieszył właściciela perfekcyjnym wyglądem.

Porsche 987 Boxster S

Grafitowy roadster z Zuffenhausen trafił do nas w celu przeprowadzenia pełnego pakietu usług detailingowych premium. Bardzo dokładnie oczyściliśmy każdy element samochodu zarówno we wnętrzu jak i na zewnątrz, przeprowadziliśmy pełną korektę lakieru oraz reflektorów, na koniec wszystkie elementy zabezpieczyliśmy zestawem niezwykle trwałych powłok zabezpieczających marki Gtechniq Polska.

Jaguar XF

Jaguar trafił do naszego studia w celu przygotowania do sprzedaży. Po dokładnym oczyszczeniu karoserii oraz felg (także wewnątrz), lakier został odżywiony przy użyciu Diamond Cut'a, a wszelkie elementy aluminiowe i chromowane zostały wypolerowane, ponieważ posiadały nieciekawie wyglądający nalot. Komora silnika także została wyczyszczona, a wszelkie elementy plastikowe i lakierowane odpowiednio zabezpieczone. Wewnątrz bardzo dokładnie oczyściliśmy skórzaną tapicerkę, która znów nabrała matowego wykończenia niczym nowa. Wszelkie wykładziny, dywaniki oraz podsufitka zostały wyprane. Na przednią szybę trafiła powłoka hydrofobowa. Tak przygotowany "kociak" powinien szybko znaleźć nowego nabywcę.

Pierwsza  « Poprzednia 3 4 5 6 7 Następna »  Ostatnia