Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Audi SQ5

Ten wyjątkowy "miejski SUV" w elektryzującym kolorze, trafił do naszego studia w celu przygotowania go na niezbyt sprzyjające warunki jakie serwuje pojazdom zima w naszym kraju. Przede wszystkim chodziło tu o zabezpieczenie lakieru - wybór padł na najwyższej jakości szwajcarski wosk naturalny z dodatkiem PTFE (teflonu) - Swissvax Shield, który bez najmniejszych przeszkód powinien poradzić sobie z tym zadaniem. A dzięki wysokiej zawartości Carnauby i naturalnych olejków, podkręcił on wygląd tego niebanalnego lakieru to granic przyzwoitości. 
Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy ograniczyli się tylko i wyłącznie do samego lakieru - z najwyższą troską podeszliśmy także do pielęgnacji wnętrza rasowej Q-piątki, a także przywróciliśmy do perfekcji słupki w tzw. "piano black" jak i wszelkie elementy metalowe i chromowane - między innymi liczne końcówki układu wydechowego.

Range Rover IV Autobiography

Ten ociekający luksusem kolos, trafił do naszego studia z symbolicznym wręcz przebiegiem, po to abyśmy zapewnili jego lakierowi i skórzanej tapicerce, skuteczną ochronę przed negatywnymi skutkami codziennej eksploatacji. Mimo, że wiek tego samochodu moglibyśmy liczyć póki co bardziej w dniach niż latach, to przygotowanie karoserii do aplikacji powłoki ceramicznej wymagało czegoś więcej niż jedynie bardzo dokładnego oczyszczenia. Nie obyło się w tym przypadku także bez delikatnej korekty lakieru, która za zadanie miała usunąć między innymi skutki nieodpowiedniej pielęgnacji ale także efekty nieodpowiedniego podejścia do lakieru w fabryce/salonie. 
Co do samego zabezpieczenia lakieru, wybór właścicielki padł w tym przypadku na sprawdzoną powłokę ceramiczną o gwarantowanych minimum 24 miesiącach trwałości - Gyeon MOHS+.
Jasną, wysoce podatną na zabrudzenia i odbarwienia, tapicerkę zabezpieczyliśmy powłoką Gyeon Leather Coat.
Tak zabezpieczony Range, bez problemu powinien znieść trudy eksploatacji w miejskiej dżungli ;)

Honda HR-V II

Oto kolejny pojazd, który trafił do nas niemalże tuż po opuszczeniu salonu, po to byśmy maksymalnie zadbali o zabezpieczenie jego delikatnego, japońskiego lakieru. Wybór właściciela padł na sprawdzoną powłokę ceramiczną od Gyeon'a - MOHS+. 
A my musimy przyznać, że nowa Honda zdecydowanie wpadła nam w oko ;)

Subaru WRX STI

To niesamowite, białe Subaru trafiło do nas następnego dnia po wyjeździe z salonu, po to abyśmy zapewnili ochronę jego delikatnego, japońskiego lakieru. W tym przypadku wybór padł na zestaw powłok od Gtechniq - a mianowicie Gtechniq C1 Crystal Laquer i Gtechniq EXO. Takie połączenie powłok daje perfekcyjną ochronę lakieru oraz niewiarygodne właściwości hydrofobowe w całkiem "rozsądnej" cenie.

Cadillac STS

Jedna z naszych ostatnich realizacji to ten oto niesamowicie oryginalny, amerykański krążownik - Cadillac STS. Pojazd podobno przez bardzo dużą część swego żywota jedynie stał, więc było co robić, aby wyglądał znów jak nowy. W tym przypadku zajęliśmy się zarówno wnętrzem jak i karoserią samochodu. Poza kompleksowym doczyszczeniem lakieru, wykonaliśmy kilka zaprawek, a następnie przeprowadziliśmy jego korektę. Finalnie lakier zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową Gyeon Prime.

BMW 5 F10

Piątka przyjechała do nas na przeprowadzenie pakietu usług Auto Detailing Standard wraz z zabezpieczeniem lakieru powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Mimo iż był to dość młody samochód, widać było że ma on za sobą bardzo intensywną eksploatację. Jednakże przeprowadzone przez naz procesy, czyszczenia, odświeżania, odżywiania i zabezpieczania większości elementów sprawiły, że samochód prezentuje się naprawdę świetnie!

Audi A8L

To przeogromne Audi trafiło do naszego studia w celu zabezpieczenia lakieru najlepszym co tylko mamy w swym arsenale. Wybór padł na kompozyt ceramiczny Crystal Serum od Gtechniq'a. Oczywiście nie obyło się bez wcześniejszej korekty lakieru jako że Audi ma już na swym liczniku parę tysięcy. Przy okazji, właściciel zażyczył sobie także usunięcia oznaczenia A8L z tylnej klapy, co naturalnie nie stanowiło dla nas żadnego problemu. Podczas prac nie mogliśmy oczywiście zapomnieć o przeluksusowym wnętrzu, które zostało przez nas poddane równie luksusowej pielęgnacji, aby wyglądało równie okazale jak lakier po wszystkich tych zabiegach. Efekt końcowy przerósł nasze oczekiwania, a podziękowania złożone nam przez klienta parę dni po odbiorze pojazdu cieszą i dają energię do dalszych prac!

Ferrari F430

Kolejny, ciekawy pacjent w naszym salonie motoryzacyjnej piękności. Ferrari, oczywiście w kolorze czerwonym, odwiedziło nasze studio w celu przeprowadzenia pełnego pakietu usług Auto Detailing Premium zwieńczonego powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. O takich autach możnaby pisać wiele, ale wydaje nam się, że zdjęcia mówią wszystko...

BMW X5 F15

Ten stosunkowo młody egzemplarz największego suv'a z palety BMW trafił do nas w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard. Po stanie lakieru można było stwierdzić, że ten egzemplarz ma za sobą krótką aczkolwiek bardzo intensywną eksploatację. Jednoetapowa korekta pomogła nam wydobyć z niego ogromną głębię i duże pokłady połysku :) . Teraz X5 prezentuje się jakby dopiero co wyjechało z salonu. Pranie tapicerki wewnątrz i czyszczenie skór dopełniło jedynie całości.

Audi S8 D4

Ta niesamowicie szybka limuzyna z Ingolstadt, wpadła do naszego studia na równie szybkie przygotowanie do sprzedaży. Czasu może i zbyt wiele nie było ale udało nam się doczyścić co nieco i wydobyć odrobinę blasku z tego czarnego niczym smoła lakieru.

 « Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »  Ostatnia