Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

BMW X6 F16

Zapewne wielu z Was nieco inaczej wyobraża sobie przygotowanie do sprzedaży F16, ale w przypadku naszej ostatniej realizacji chodzi jedynie o najnowszą odsłonę BMW X6 (oznaczenia modelowe BMW zaczynają brzmieć coraz ciekawiej ;) ). W przypadku tego projektu, poza klasycznym zakresem prac przygotowujących pojazd do sprzedaży, zajęliśmy się także usunięciem dwóch nieprzyjemnych otarć z tylnych błotników i tylnego zderzaka.

Mercedes-Benz klasy S W222

Największy z Mercedesów, w bardzo ciekawej konfiguracji, ponownie odwiedził nasze studio. Tym razem na kompleksowy detailing wnętrza z czyszczeniem i zabezpieczeniem skórzanej tapicerki oraz praniem podsufitki i wykładzin, a nawet polerowaniem dekorów z tak zwanego "piano black". Na zewnątrz, po dokładnym myciu i przeprowadzeniu pełnej dekontaminacji karoserii zaaplikowaliśmy wysokiej klasy wosk naturalny.

Ford Mustang GT

Nowiutki Mustang w "przemocarnej" wersji GT, trafił do nas na pełny pakiet, równie mocnych powłok zabezpieczających, z kompozytem ceramicznym Gtechniq Crystal Serum na czele, wzmocnionym dodatkowo powłoką EXO. Poza tym, powłoki Gtechniq trafiły na wszystkie pozostałe elementy samochodu, w tym na felgi, szyby, zewnętrzne tworzywa sztuczne, skórzaną tapicerkę oraz wszelkie elementy plastikowe we w wnętrzu.

Audi S3 Limousine

Ta bardzo ciekawa i rzadko jeszcze spotykana na drogach odmiana nadwoziowa "eSTrójki" trzeciej generacji, trafiła do naszego studia świeżo po zakupie (przez, o dziwo drugiego już właściciela). Nowy właściciel, małego i bardzo mocnego zarazem, sedana, miał tylko jedno życzenie - "Ma wyglądać jak nowy...
...albo lepiej".
Chyba nam się udało ;)

Audi SQ5

Ten wyjątkowy "miejski SUV" w elektryzującym kolorze, trafił do naszego studia w celu przygotowania go na niezbyt sprzyjające warunki jakie serwuje pojazdom zima w naszym kraju. Przede wszystkim chodziło tu o zabezpieczenie lakieru - wybór padł na najwyższej jakości szwajcarski wosk naturalny z dodatkiem PTFE (teflonu) - Swissvax Shield, który bez najmniejszych przeszkód powinien poradzić sobie z tym zadaniem. A dzięki wysokiej zawartości Carnauby i naturalnych olejków, podkręcił on wygląd tego niebanalnego lakieru to granic przyzwoitości. 
Oczywiście nie bylibyśmy sobą, gdybyśmy ograniczyli się tylko i wyłącznie do samego lakieru - z najwyższą troską podeszliśmy także do pielęgnacji wnętrza rasowej Q-piątki, a także przywróciliśmy do perfekcji słupki w tzw. "piano black" jak i wszelkie elementy metalowe i chromowane - między innymi liczne końcówki układu wydechowego.

Range Rover IV Autobiography

Ten ociekający luksusem kolos, trafił do naszego studia z symbolicznym wręcz przebiegiem, po to abyśmy zapewnili jego lakierowi i skórzanej tapicerce, skuteczną ochronę przed negatywnymi skutkami codziennej eksploatacji. Mimo, że wiek tego samochodu moglibyśmy liczyć póki co bardziej w dniach niż latach, to przygotowanie karoserii do aplikacji powłoki ceramicznej wymagało czegoś więcej niż jedynie bardzo dokładnego oczyszczenia. Nie obyło się w tym przypadku także bez delikatnej korekty lakieru, która za zadanie miała usunąć między innymi skutki nieodpowiedniej pielęgnacji ale także efekty nieodpowiedniego podejścia do lakieru w fabryce/salonie. 
Co do samego zabezpieczenia lakieru, wybór właścicielki padł w tym przypadku na sprawdzoną powłokę ceramiczną o gwarantowanych minimum 24 miesiącach trwałości - Gyeon MOHS+.
Jasną, wysoce podatną na zabrudzenia i odbarwienia, tapicerkę zabezpieczyliśmy powłoką Gyeon Leather Coat.
Tak zabezpieczony Range, bez problemu powinien znieść trudy eksploatacji w miejskiej dżungli ;)

Honda HR-V II

Oto kolejny pojazd, który trafił do nas niemalże tuż po opuszczeniu salonu, po to byśmy maksymalnie zadbali o zabezpieczenie jego delikatnego, japońskiego lakieru. Wybór właściciela padł na sprawdzoną powłokę ceramiczną od Gyeon'a - MOHS+. 
A my musimy przyznać, że nowa Honda zdecydowanie wpadła nam w oko ;)

Subaru WRX STI

To niesamowite, białe Subaru trafiło do nas następnego dnia po wyjeździe z salonu, po to abyśmy zapewnili ochronę jego delikatnego, japońskiego lakieru. W tym przypadku wybór padł na zestaw powłok od Gtechniq - a mianowicie Gtechniq C1 Crystal Laquer i Gtechniq EXO. Takie połączenie powłok daje perfekcyjną ochronę lakieru oraz niewiarygodne właściwości hydrofobowe w całkiem "rozsądnej" cenie.

Cadillac STS

Jedna z naszych ostatnich realizacji to ten oto niesamowicie oryginalny, amerykański krążownik - Cadillac STS. Pojazd podobno przez bardzo dużą część swego żywota jedynie stał, więc było co robić, aby wyglądał znów jak nowy. W tym przypadku zajęliśmy się zarówno wnętrzem jak i karoserią samochodu. Poza kompleksowym doczyszczeniem lakieru, wykonaliśmy kilka zaprawek, a następnie przeprowadziliśmy jego korektę. Finalnie lakier zabezpieczyliśmy powłoką kwarcową Gyeon Prime.

BMW 5 F10

Piątka przyjechała do nas na przeprowadzenie pakietu usług Auto Detailing Standard wraz z zabezpieczeniem lakieru powłoką ceramiczną Gyeon MOHS+. Mimo iż był to dość młody samochód, widać było że ma on za sobą bardzo intensywną eksploatację. Jednakże przeprowadzone przez naz procesy, czyszczenia, odświeżania, odżywiania i zabezpieczania większości elementów sprawiły, że samochód prezentuje się naprawdę świetnie!

 « Poprzednia 1 2 3 4 5 Następna »  Ostatnia