Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Mercedes-Benz SL R230

Aktualne warunki pogodowe pozwalają nam domniemywać iż zima w końcu odeszła (przynajmniej na najbliższe pół roku), nie ma się więc co dziwić, że na drogach widać coraz więcej kabrioletów. Aby jednak zadawały one odpowiedniego szyku, warto zadbać o ich nienaganną prezencję. Tak też postąpił właściciel widocznego SL'a - oddając go w nasze ręce w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard. 
Teraz jazda z otwartym dachem powinna dawać jego kierowcy jeszcze więcej satysfakcji.

Audi Q5

Kolejne Audi w pięknym, granatowym kolorze odwiedziło nasze studio w celu przeprowadzenia kompleksowego pakietu usług z pełnym czyszczeniem wnętrza, korektą lakieru i zabezpieczeniem powłoką ceramiczną włącznie. Tym razem był to jednak średniej wielkości SUV, czyli po prostu Q5. W tym przypadku, poza pięknym odcieniem lakieru, który po wypolerowaniu i zabezpieczeniu powłoką Gyeon Mohs+ prezentuje się niesamowicie, znalazło się także bardzo ciekawie skonfigurowane wnętrze, które z każdym dniem podobało nam się coraz bardziej. Niestety auto musiało już wrócić do swojego właściciela, który mamy nadzieję, że przez długi czas jeszcze będzie się cieszył nienaganną prezencją jego "Qpiątki".

Range Rover Evoque

Coraz częściej nasze studio odwiedzają używane samochody, nie tylko w celu przygotowania do sprzedaży, ale i świeżo po sprzedaży, w celu przygotowania do przyjemnego użytkowania przez nowych właścicieli. Tak właśnie było w przypadku tego Range'a. Jako, że wnętrze pojazdu było w naprawdę świetnej kondycji, ograniczyliśmy się jedynie do zewnętrznej części. Po dokładnym oczyszczeniu i wypolerowaniu lakieru, zabezpieczyliśmy go powłoką ceramiczną Gyeon Mohs+, dzięki której nowy właściciel przez długi czas będzie mógł się cieszyć świetnym wyglądem lakieru. W związku z tym, że plastikowe elementy zewnętrzne stanowią dużą część karoserii, ważne by one również prezentowały się nienagannie. Dlatego też wykonaliśmy smart naprawy kilku z nich, a następnie wszystkie zabezpieczyliśmy dedykowaną powłoką kwarcową Gyeon Trim, która zapewni im nienaganną prezencję na długi czas.

Jaguar XKR

Nawet jeśli byłby to piątek trzynastego, to odwiedziny takiego czarnego kocura mimo wszystko nie popsułyby nam humoru. Praca przy takich autach to coś za co lubimy tą pracę, a mruczenie generowane przez jego silnik rekompensuje każde zmęczenie.
Tym razem nasza praca przy Jag'u polegała na przygotowaniu go do sprzedaży.
Mamy nadzieję, że efekty naszej pracy przypadną do gustu nowemu właścicielowi, bo w szybkie jego znalezienie nie wątpimy ani odrobinę

Range Rover Evoque

Podobno białych samochodów nie warto pielęgnować bo biały i tak zawsze będzie biały i żadnej różnicy widać nie będzie...
Podobno...

Efekty jakie udało nam się uzyskać na tym "najmniejszym" z Range Rover'ów, dobitnie świadczą o tym, że tak nie jest.
Dokładne oczyszczenie, pełna korekta lakieru oraz aplikacja powłoki ceramicznej Gyeon MOHS+ pozwoliły nam na wydobycie niesamowitych wręcz pokładów połysku i szklistości z klasycznego białego, niemetalicznego lakieru.
Poza tym zajęliśmy się także wnętrzem, gdzie daliśmy drugie życie skórzanej tapicerce oraz pozostałym materiałom, a także wieloma innymi detalami, które długo możnaby wymieniać...

Audi S7

To imponujące Audi w pięknym kolorze nadwozia, trafiło do nas w w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Premium. Lakier po dokładnym oczyszczeniu i przeprowadzeniu pełnej korekty systemem Rupes Big Foot, zabezpieczyliśmy najnowszą i najbardziej zaawansowaną powłoką marki Gyeon - DuraBead. Felgi zabezpiezpieczyliśmy dedykowaną powłoką kwarcową Gyeon Rim. Nie pominęliśmy naturalnie wnętrza, w którym wszelkie materiały poddaliśmy praniu suchą parą, a elementy skórzane wyczyściliśmy i zabezpieczyliśmy produktami DetailKing Leather Cleaner i Leather Protector.

Nissan GTR R35

Ten kultowy już model Nissana, odwiedził nasze studio w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard. Jednoetapowa korekta lakieru bardzo pozytywnie wpłynęła na ogólną prezencję, a najwyższej klasy wosk Swissvax zaaplikowany na powierzchnię przygotowaną dedykowanym cleanerem sprawi, że ten efekt utrzyma się przez długi czas.

Porsche 911 Carrera 4S 991

Dziś chcieliśmy zaprezentować relację z prac nad fabrycznie nowym, pięknym Porsche 911. Naszą rolą było jego zabezpieczenie, aby jak najdłużej wyglądał perfekcyjnie. Mimo, że samochód był nowy to jak zwykle, nie mogliśmy ograniczyć się wyłącznie do nałożenia powłok, a trzeba było go wcześniej odpowiednio przygotować aby wyglądał perfekcyjnie. Jak zawsze, najpierw przystąpiliśmy do dokładnego oczyszczenia karoserii, kół i wnętrza, a następnie po odpowiedniej inspekcji lakieru, przystąpiliśmy do jego delikatnej korekty w celu usunięcia mikrozarysowań oraz zmatowień pozostawionych przez fabrykę i salon.
Finalnie, lakier i felgi zabezpieczyliśmy kompozytem ceramicznym Gtechniq Crystal Serum oraz powłoką Gtechniq EXO. Na szyby trafiła powłoka hydrofobowa Gtechniq G1, a skórzaną tapicerkę we wnętrzu chronić będzie Gtechniq L1.

Mercedes-Benz CLS63 AMG S C218

Mimo że ta przemocarna wersja, najnowszego czterodrzwiowego coupe od Stuttgardzkiego producenta samochodów nie ma na swym koncie zbyt wielu pokonanych kilometrów, a jej wiek zdecydowanie łatwiej podać w miesiącach niż latach to przygotowanie jej do zabezpieczenia powłoką ceramiczną wymagało od nas naprawdę niemało pracy.
Efekt końcowy jednak wynagradza, każdą poświęconą godzinę. Dokładnie oczyszczony i wypolerowany lakier, pokryty trzema warstwami powłoki ceramicznej Gyeon MOHS+ prezentuje się teraz naprawdę imponująco, a wpołączeniu z wszystkimi dodatkami sygnowanymi logo firmy z Affaltenbach (AMG), nadaje CLS'owi wygląd pasujący do jego mocy i dźwięku generowanego przez cztery piękne końcówki układu wydechowego od którego przechodzą nas ciarki nawet na samo jego wspomnienie.

Volkswagen Golf VII Variant R-line

Ten biały Volkswagen w ciekawej jak na kompaktowe kombi wersji wyposażeniowej, trafił do naszego studia niemalże prosto z salonu. Celem naszych prac było oczywiście odpowiednie zabezpieczenie lakieru, obu kompletów kół oraz szyb. Wybór padł na kompozyt ceramiczny Crystal Serum w wersji Black. Naturalnie, mimo niewielkiego przebiegu, nie mogło obyć się bez dokładnego czyszczenia karoserii oraz wnętrza i pełnej dekontaminacji lakieru. Po dokładnym myciu oraz inspekcji lakieru, okazało się, że drobnych poprawek wymagają jedynie wszelkie elementy z tzw. "piano black" oraz tylne lampy.

 « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »  Ostatnia