Realizacje

Nasze najciekawsze projekty

W dziale tym, możecie państwo zobaczyć galerie z naszych wybranych, dotychczasowych realizacji. Znajdują się tu zarówno ekskluzywne pojazdy i bardzo zaawansowane pakiety usług jak i te nieco bardziej przyziemne, ponieważ zarówno w pierwsze jak i drugie wkładamy tyle samo poświęcenia i pasji.

Range Rover Evoque

Podobno białych samochodów nie warto pielęgnować bo biały i tak zawsze będzie biały i żadnej różnicy widać nie będzie...
Podobno...

Efekty jakie udało nam się uzyskać na tym "najmniejszym" z Range Rover'ów, dobitnie świadczą o tym, że tak nie jest.
Dokładne oczyszczenie, pełna korekta lakieru oraz aplikacja powłoki ceramicznej Gyeon MOHS+ pozwoliły nam na wydobycie niesamowitych wręcz pokładów połysku i szklistości z klasycznego białego, niemetalicznego lakieru.
Poza tym zajęliśmy się także wnętrzem, gdzie daliśmy drugie życie skórzanej tapicerce oraz pozostałym materiałom, a także wieloma innymi detalami, które długo możnaby wymieniać...

Audi S7

To imponujące Audi w pięknym kolorze nadwozia, trafiło do nas w w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Premium. Lakier po dokładnym oczyszczeniu i przeprowadzeniu pełnej korekty systemem Rupes Big Foot, zabezpieczyliśmy najnowszą i najbardziej zaawansowaną powłoką marki Gyeon - DuraBead. Felgi zabezpiezpieczyliśmy dedykowaną powłoką kwarcową Gyeon Rim. Nie pominęliśmy naturalnie wnętrza, w którym wszelkie materiały poddaliśmy praniu suchą parą, a elementy skórzane wyczyściliśmy i zabezpieczyliśmy produktami DetailKing Leather Cleaner i Leather Protector.

Nissan GTR R35

Ten kultowy już model Nissana, odwiedził nasze studio w celu przeprowadzenia pakietu usług Auto Detailing Standard. Jednoetapowa korekta lakieru bardzo pozytywnie wpłynęła na ogólną prezencję, a najwyższej klasy wosk Swissvax zaaplikowany na powierzchnię przygotowaną dedykowanym cleanerem sprawi, że ten efekt utrzyma się przez długi czas.

Porsche 911 Carrera 4S 991

Dziś chcieliśmy zaprezentować relację z prac nad fabrycznie nowym, pięknym Porsche 911. Naszą rolą było jego zabezpieczenie, aby jak najdłużej wyglądał perfekcyjnie. Mimo, że samochód był nowy to jak zwykle, nie mogliśmy ograniczyć się wyłącznie do nałożenia powłok, a trzeba było go wcześniej odpowiednio przygotować aby wyglądał perfekcyjnie. Jak zawsze, najpierw przystąpiliśmy do dokładnego oczyszczenia karoserii, kół i wnętrza, a następnie po odpowiedniej inspekcji lakieru, przystąpiliśmy do jego delikatnej korekty w celu usunięcia mikrozarysowań oraz zmatowień pozostawionych przez fabrykę i salon.
Finalnie, lakier i felgi zabezpieczyliśmy kompozytem ceramicznym Gtechniq Crystal Serum oraz powłoką Gtechniq EXO. Na szyby trafiła powłoka hydrofobowa Gtechniq G1, a skórzaną tapicerkę we wnętrzu chronić będzie Gtechniq L1.

Mercedes-Benz CLS63 AMG S C218

Mimo że ta przemocarna wersja, najnowszego czterodrzwiowego coupe od Stuttgardzkiego producenta samochodów nie ma na swym koncie zbyt wielu pokonanych kilometrów, a jej wiek zdecydowanie łatwiej podać w miesiącach niż latach to przygotowanie jej do zabezpieczenia powłoką ceramiczną wymagało od nas naprawdę niemało pracy.
Efekt końcowy jednak wynagradza, każdą poświęconą godzinę. Dokładnie oczyszczony i wypolerowany lakier, pokryty trzema warstwami powłoki ceramicznej Gyeon MOHS+ prezentuje się teraz naprawdę imponująco, a wpołączeniu z wszystkimi dodatkami sygnowanymi logo firmy z Affaltenbach (AMG), nadaje CLS'owi wygląd pasujący do jego mocy i dźwięku generowanego przez cztery piękne końcówki układu wydechowego od którego przechodzą nas ciarki nawet na samo jego wspomnienie.

Volkswagen Golf VII Variant R-line

Ten biały Volkswagen w ciekawej jak na kompaktowe kombi wersji wyposażeniowej, trafił do naszego studia niemalże prosto z salonu. Celem naszych prac było oczywiście odpowiednie zabezpieczenie lakieru, obu kompletów kół oraz szyb. Wybór padł na kompozyt ceramiczny Crystal Serum w wersji Black. Naturalnie, mimo niewielkiego przebiegu, nie mogło obyć się bez dokładnego czyszczenia karoserii oraz wnętrza i pełnej dekontaminacji lakieru. Po dokładnym myciu oraz inspekcji lakieru, okazało się, że drobnych poprawek wymagają jedynie wszelkie elementy z tzw. "piano black" oraz tylne lampy.

BMW X6 F16

Zapewne wielu z Was nieco inaczej wyobraża sobie przygotowanie do sprzedaży F16, ale w przypadku naszej ostatniej realizacji chodzi jedynie o najnowszą odsłonę BMW X6 (oznaczenia modelowe BMW zaczynają brzmieć coraz ciekawiej ;) ). W przypadku tego projektu, poza klasycznym zakresem prac przygotowujących pojazd do sprzedaży, zajęliśmy się także usunięciem dwóch nieprzyjemnych otarć z tylnych błotników i tylnego zderzaka.

Mercedes-Benz klasy S W222

Największy z Mercedesów, w bardzo ciekawej konfiguracji, ponownie odwiedził nasze studio. Tym razem na kompleksowy detailing wnętrza z czyszczeniem i zabezpieczeniem skórzanej tapicerki oraz praniem podsufitki i wykładzin, a nawet polerowaniem dekorów z tak zwanego "piano black". Na zewnątrz, po dokładnym myciu i przeprowadzeniu pełnej dekontaminacji karoserii zaaplikowaliśmy wysokiej klasy wosk naturalny.

Ford Mustang GT

Nowiutki Mustang w "przemocarnej" wersji GT, trafił do nas na pełny pakiet, równie mocnych powłok zabezpieczających, z kompozytem ceramicznym Gtechniq Crystal Serum na czele, wzmocnionym dodatkowo powłoką EXO. Poza tym, powłoki Gtechniq trafiły na wszystkie pozostałe elementy samochodu, w tym na felgi, szyby, zewnętrzne tworzywa sztuczne, skórzaną tapicerkę oraz wszelkie elementy plastikowe we w wnętrzu.

Audi S3 Limousine

Ta bardzo ciekawa i rzadko jeszcze spotykana na drogach odmiana nadwoziowa "eSTrójki" trzeciej generacji, trafiła do naszego studia świeżo po zakupie (przez, o dziwo drugiego już właściciela). Nowy właściciel, małego i bardzo mocnego zarazem, sedana, miał tylko jedno życzenie - "Ma wyglądać jak nowy...
...albo lepiej".
Chyba nam się udało ;)

 « Poprzednia 1 2 3 4 Następna »  Ostatnia