Aktualności

DetailKing na premierze nowych modeli Volvo S90 i V90

W minioną środę mieliśmy przyjemność gościć na premierze dwóch najnowszych modeli Volvo w podkrakowskiej Alwernii. Naszą rolą było przygotowanie S90 i V90 do pokazu, a także pilnowanie by podczas premiery cały czas prezentowały się nienagannie.
Co ciekawe, tuż po światowej premierze w Genewie, samochody trafiły prosto do Polski, aby zaprezentować się tutejszej publiczności jako pierwszej.

DetailKing na szkoleniu z aplikacji folii ochronnych XPEL

Poszerzyliśmy w ostatnim czasie zakres oferowanych przez nas usług o aplikację najnowocześniejszych i najbardziej zaawansowanych na rynku folii ochronnych XPEL.
Wszystko po to abyśmy mogli jeszcze lepiej zabezpieczać Państwa pojazdy.

Męski Weekend 2015

Pro Tuning Show 2015

W Śląskim Ranczo w Zabrzu odbyła się tegoroczna edycja imprezy Pro Tuning Show w której braliśmy udział. Pogoda, atmosfera i frekwencja dopisała. Widzimy się w przyszłym roku :)

Jankes odwiedził nasze studio

Jankes zostawił nam pod opiekę swoje auto którym należycie się zaopiekowaliśmy. Samochód przeszedł jednoetapową korektę lakieru z zabezpieczeniem powłoką kwarcową, a środek łącznie ze skórzanymi fotelami został wyczyszczony i zabezpieczony dedykowanymi kosmetykami.

DetailKing na RAGE 2015

Podczas tegorocznej edycji imprezy RAGE, ekipa DetailKing gościła między innymi na starcie w Niepołomicach, gdzie każdy z uczestników mógł oddać swój pojazd w ręce naszych specjalistów, aby przez całą imprezę prezentował się on nienagannie. W tym celu zorganizowaliśmy profesjonalne stanowisko mycia i pielęgnacji samochodów bezpośrednio w miejscu rozpoczęcia wyścigu.

Poza tym, każda z ekip startujących w RAGE'u, otrzymała od nas pełen zestaw profesjonalnych kosmetyków do perfekcyjnej pielęgnacji samochodu z naszej nowej linii, opakowane w elegancką i praktyczną torbę DetailKing!

Summer Cars Party 2013

Przedstawiamy Wam zdjęcia z ostatniej w tym sezonie, naprawdę grubej imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Co najważniejsze, pogoda dopisała perfekcyjnie, odwiedzających jak i wystawiających się było naprawdę wiele. Te dwa dni września na pewno na długo zapadną nam w pamięci. Mamy nadzieję, że wasze wrażenia również są pozytywne, a jeśli kogoś nie było, zapraszamy do obejrzenia paru naszych zdjęć.

Rage 2013

Już za parę godzin Summer Cars Party, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć z tegorocznej edycji RAGE, na którym również byliśmy, aby dbać o nienaganną prezencję między innymi samochodów z Exotic Car Club.

Targi Issa Interclean 2014 Amsterdam

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia nas na targach Issa Interclean 2014 w Amsterdamie.

więcej

Targi Franchising Fair

Zapraszamy na stoisko DetailKing podczas targów systemów franczyzowych w hali Warszawskich EXPO XXI, 14-15 marca 2014r.

więcej

DetailKing zostało certyfikowanym detailerem firmy Gyeon!

Z przyjemnością informujemy, iż nasze studio DetailKing w Katowicach uzyskało status certyfikowanego detailera firmy Gyeon!

więcej

Filmy przedstawiające kosmetyki detailingowe z serii DetailKing!

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików wideo, prezentujących nasze kosmetyki!

więcej

Wszystkiego najlepszego!

Życzymy wszystkiego najlepszego na święta i samych sukcesów w nowym roku!

 

więcej

Film z prac nad Ferrari F430

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z naszych prac nad czerwonym Ferrari.

więcej

Summer Cars Party 2013

W pierwszy weekend września, czyli w dniach 7-8.09.2013r. będziecie mogli znaleźć nasze stoisko na jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce - Summer Cars Party!

więcej

DetailKing na festiwalu DUB IT 2013

DUB IT 2013 dobiegł końca. Kto był, mógł zobaczyć nas i nasze produkty w akcji.

więcej

 « Poprzednia 1 2 3 Następna » 

 « Poprzednia 1 2 3 Następna »