Aktualności

DetailKing na RAGE 2015

Podczas tegorocznej edycji imprezy RAGE, ekipa DetailKing gościła między innymi na starcie w Niepołomicach, gdzie każdy z uczestników mógł oddać swój pojazd w ręce naszych specjalistów, aby przez całą imprezę prezentował się on nienagannie. W tym celu zorganizowaliśmy profesjonalne stanowisko mycia i pielęgnacji samochodów bezpośrednio w miejscu rozpoczęcia wyścigu.

Poza tym, każda z ekip startujących w RAGE'u, otrzymała od nas pełen zestaw profesjonalnych kosmetyków do perfekcyjnej pielęgnacji samochodu z naszej nowej linii, opakowane w elegancką i praktyczną torbę DetailKing!

Summer Cars Party 2013

Przedstawiamy Wam zdjęcia z ostatniej w tym sezonie, naprawdę grubej imprezy motoryzacyjnej w Polsce. Co najważniejsze, pogoda dopisała perfekcyjnie, odwiedzających jak i wystawiających się było naprawdę wiele. Te dwa dni września na pewno na długo zapadną nam w pamięci. Mamy nadzieję, że wasze wrażenia również są pozytywne, a jeśli kogoś nie było, zapraszamy do obejrzenia paru naszych zdjęć.

Rage 2013

Już za parę godzin Summer Cars Party, a tymczasem zapraszamy do obejrzenia paru zdjęć z tegorocznej edycji RAGE, na którym również byliśmy, aby dbać o nienaganną prezencję między innymi samochodów z Exotic Car Club.

Filmy przedstawiające kosmetyki detailingowe z serii DetailKing!

Zapraszamy do obejrzenia krótkich filmików wideo, prezentujących nasze kosmetyki!

więcej

Wszystkiego najlepszego!

Życzymy wszystkiego najlepszego na święta i samych sukcesów w nowym roku!

 

więcej

Film z prac nad Ferrari F430

Zapraszamy do obejrzenia krótkiego nagrania z naszych prac nad czerwonym Ferrari.

więcej

Summer Cars Party 2013

W pierwszy weekend września, czyli w dniach 7-8.09.2013r. będziecie mogli znaleźć nasze stoisko na jednej z największych imprez motoryzacyjnych w Polsce - Summer Cars Party!

więcej

DetailKing na festiwalu DUB IT 2013

DUB IT 2013 dobiegł końca. Kto był, mógł zobaczyć nas i nasze produkty w akcji.

więcej

 « Poprzednia 1 2

 « Poprzednia 1 2